| terminator_7004 a întrebat:

Am un Nokia N95 8GB si de cand am instalat ovi suite toate fisierele care incerc sa le instaleaz imi da pe telefon fisier defect. Ce ar trebui fac? Sau o fi vreo problema la telefon? Ajutati-ma! Va rog! Mersi mult!

3 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Cauzele ar putea fi mai multe gen - telefonul virusat, aplicati ovi nu este instalata corect, aplicatiile nu sunt corecte/compatibile, sau pur si simplu telefonul este chinezesc (facut pe vapor) si nu ti le va recunoaste in veci, orice ai face...
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Resoftat utilizand cablul de date prin pc-suite cel mai bun... mai lent dar mult mai sigur

| terminator_7004 explică:

Telefonul este oroginal