| SiMpLa a întrebat:

Am un par saten cu reflexi putin blonde si vreau sa il deschd cu Henna sa fie mai blond:X:X.MENTIONEZ CA NU MAM vopsit niciodata e parul meu natural! cam cat costa, cu se foloseste si chiar da rezultate? Funditakisskiss!

1 răspuns:
| Linda a răspuns:

Parerea mea sa iti pui suvite, pot trece trei luni pana la o noua revopsire. Vorbesti cu o coafeza tanara, ii spui ca ai tu vopseaua, sa-ti puna suvite de 40 RON de exemplu. La noi la Oradea se calculeaza costul in functie de numar. Eu am parul blond saten cu suvite blonde (si visinii) si imi place mult cum arata.