| anonim_4396 a întrebat:

Am un pic de problema.cU ceva timp in urma am cunoscut pe un site de socializare un baiat cu care ma intelegeam foarte bine(vorbeam despre diferite lucruri si la un moment dat chiar mi-a spus ca as insemna ceva pentru el)insa dupa ceva vreme s-a indepartat mult de mine(mentionez ca nu l-am vazut niciodata dar sunt moarta dupa el)Acum cred ca e indragostit de o colega de clasa de-a lui.Eu ce-ar trebui sa fac ca sa fim macar prieteni?

Răspuns Câştigător
| CristiPavel a răspuns:

Ei, nu trebuie sa te "lipesti" de el.

Sunt si altii mult mai buni de care te vei simtii mult mai indragostita.

Ca sa fiti macar prieteni nu trebuie decat sa vorbiti, dar eu cred ca tu nu doresti asta, tu doresti mult mai mult.

In primul rand e nevoie sa poti si libera si independenta, despre asta am scris mai multe aici:http://castigatimp.com/alege-sa-fii-liber-si-independent/

Iar despre cum sa ai prietenii pe care ti doresti poti gasi aici: http://castigatimp.com/cum-sa-am-prietenii-pe-care-mi-doresc/

1 răspuns:
| MaryNepotu a răspuns:

1/ Daca ai nr lui de telefon - suna-l si spune-i ca vreti sa fiti macar prieteni sau pe mess tot una!

2/ Intreaba-l daca iai gresit cu ceva, dc s-a suparat pe tine sau dc s-a distantat!

3/ Cereti scuze daca i-ai facut ceva gresit!

SPER SA TE FI AJUTAT! BAFTA