| retro a întrebat:

Am un prieten care a fost cu o fata care fata aceea inca sta cu mine dar numai vorbeste cu el, deoarece cateodata devine foarte enervant si plictisitor, si mereu intreaba de ea, i-am zis ca s-a terminat totul intre ei, dar el tot nu intelege si ma bate pe mine la cap cu ea mereu, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Spune-i ca nu este treaba ta ce face fata respectiva, sa vorbeasca cu ea, nu cu tine!

| Jimmski a răspuns:

Gyashcghz\haaaaadadfjgfhgfgdhcjgacascasccasasjaschcgtfhsfghjagsccgjasascascgscfjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjbuyklbhfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff