| Nu cOnTeAzA! a întrebat:

Am un prieten care nu de mult a plecat peste hotare la invatat si si-a last nr.lui de tel fostei prietene, si intr-o zi de pe nr.lui mi-a venit un sms.ca sa-l las in pace, ca de ce ma bag in viata lor, ca ea il iubeste la nebunie si nu poate trai fara el... el zice ca ma iubeste pe mine, dar in timp ce a fost cu mine. a fost si cu ea, nu stiu ce sa fac, sa-l mai cred? sa-l cedez ei? nu pot, il iubesq, dar am impresia ca nu atit kit il iubeste ea. ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Andru1996 a răspuns:

Ok sa tratam cu seriozitate... Cel mai bine e sa il intrebare daca te iubeste si daca da sa il pui sa aleaga intre tine si ea... Daca nu te sfatuiesc sa il uiti si sa gasesti altulwinking

| myxolaryy a răspuns:

Nu stiu dar de cand esti cu el daca ai vreun an cu el atunci cedeazail daca ai mai multi ani zii ca voi aveti mai multi ani impreuna si ea probabail mai putin

| RaduPetrisor a răspuns:

Are balta destul peste; D