| krystybt a întrebat:

Am un prieten caruia ii plac filmele de groaza ceva mai mult dar nu este un tip ciudat care vrea sa ii faca ceva cuiva credeti ca este rau sa ii placa filmele de groaza?

Răspuns Câştigător
| RoxYuuKikyo a răspuns:

Nuu laughing si mie imi plac filmele de groaza. Presupun ca ii plac povestile de groaza, sa se simta speriat sau pur si simplu iubeste adrenalina laughing

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu e nimic ciudat ca-i plac filmele de groazasi mie imi plac acelasi gen de filme

| byby54 a răspuns:

Nu este nimic rau in asta...Si mie imi plac filmele de groaza. Sunt interesante.