| only me a întrebat:

Am un prieten caruia ii place de o fata... ce sfaturi as putea sa ii dau pentru ca mi-a cerut asta... are 14 ani si mi-a spus ca se rusineaza de fiecare data cand o vede si ca nu prea poate lega 2 vorbe in prezenta eilaughing.
eu ce i-as putea spune?

funditahappy

Răspuns Câştigător
| BuBuRuZa_5540 a răspuns:

Ce sfat mai lolly ai putea sa ii dai..."sa fie barbat ce Dumnezeu"sa isi ia inima in dinti si sa ii spuna ceea ce simte pentru ea, ca o place si lalala tot tacamu'

te pupkiss Iti urez bafta in sfatuirea lui!

1 răspuns:
| Turquoise a răspuns:

Sa se adune si sa isi faca curaj sa vorbeasca cu ea.Nu are nimic de pierdut.