| anonim_4396 a întrebat:

Am un prieten si as vrea sa ma despart de el, dar nu stiu cum sa ii zic ...nu vreau sa ma despart de el ca sa conportat urit cu mine sau ceva de genu pur si simplu nu mai simt nimic pentru el. poate ati trecut multi prin asta si ma puteti ajuta?!

2 răspunsuri:
| Alice_6278 a răspuns:

Buna.

Esthi intr-o situatzie nu stiu cum sa zic komplikata.

Incearka sal respingi kit mai mult, cu timpul el va realiza racirea dintre voi.

Dar mai intii gindesthete la konsecintze.gindesthete daca el te iubeste mult nu va renuntza usor la tine.

Si ai grija cum alegi pur si simplu sa nu regreti mai tirziu.

Cea mai buna metoda este sal respingi kit mai mult.

Sper ca te-am ajutat.Succes:*

| pypa007 a răspuns:

As spui in fata ca nu mai vrei sa fii cu el nu mai simpti nimica pentru el si gata punct