| Pumpkin a întrebat:

Am un program Microsoft word 2010 care nu mai merge.Pot sa vizualizez documente dar nu pot modifica nimic la ele, nici nu pot sa creez un proiect nou.Am de facut un proiect pe maine si nu il pot face, ce ar trebui sa fac sad De unde sa descarc alt program rapid si sigur? sau cum il pot face sa mearga pe cel existent?

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Am Microsoft world dar 2007 nu 2010, daca iti e folositor si acela il pot incarca pe un site si iti dau link-ul sa il descarci, dar spune-mi mai intai daca sa il incarc sau nu sa stiu.

| Pumpkin explică (pentru MarianWLF):

Am rezolvat, mersi oricum. happy

| MarianWLF a răspuns (pentru Pumpkin):

Okbig grin