| andreea251189 a întrebat:

Am un samsung galaxy s si nu stiu cum sa fac foldere. Foldere pe desktop-ul lui stiu sa fac dar cand intru in meniu, acolo ma intereseaza, asa cum se face si la iphone, stie cineva?

1 răspuns:
| quitpwg a răspuns:

Este impropriu spus "meniu". Sunt sigur ca tu te referi la lista de aplicatii, in fine, incearca sa downloadezi din Android Market ASTRO FILE MANAGER, iar acolo poti face cate foldere doresti, insa nu poti face foldere cu aplicatii predefinite, din pacate sad. Succes!