| olimpiaherra a întrebat:

Am un verisor, putin dus cu capul bai, se da mare ...aoleu...
Si as vrea sa il invit pe el la revelion ca prietenele mele s-au suparat pe mine, si nu mai facem revelionul impreuna, sa-l invit pe varul meu sau sa-mi petrec revelionul cu matusa unnchiul, parintii restul anului, care sunt foarte plictisitori, ce imi recomandati, pot primi raspunsuri si pe adresa mea de mail :leu_olimpia@yahoo.com sau nixsolaria@yahoo.com astept raspunsuri, multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invita pe cine vrei ca sa scapi de plictiseala, mai intreaba cine vrea sa vina.