| itzy8 a întrebat:

Am unghiile foooarte galbene din cauza lacului ce as putea face sa le albesc putin?!

Răspuns Câştigător
| Mariusis a răspuns:

Incerca cu o solutie de dicarbonat de sodiu sau cu zeama de lamaie, eu le-am citit aici, sunt paralel cu astea(sunt baiat), nu am incercat astea, nu garantez dar am auzit ca astea se folosesc in general:http://www.clicksanatate.ro/Unghii-ingalbenite-iata-ce-sa-faci_0_6358.html

4 răspunsuri:
| Mozambic19 a răspuns:

Nu te mai da cu lac!
o sa-si revina happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu te mai dai cu lac?

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Sa nu te mai dai o perioada cu lac, deoarece unghiile tale sunt bolnave. Dupa ceva timp vor reveni la normal.

| carlapisicutza14 a răspuns:

Si eu am fost in situatia asta dar mi-am cumparat lac pentru intarirea unghiilor si intaritor pentru unghii...Sa stii ca mi-a trecut foarte repede! happy