| Insurgent a întrebat:

Am ureche muzicala. dar n-am voce! mi-o pot forma cantand zilnic nu stiu cat timp melodii big grin?

3 răspunsuri:
| luptatorul2 a răspuns:

Da! Talentat nu te nasti ci devi!

| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
@luptatorul2. Degeaba muncesti din greu daca n-ai macar o picatura de talent.Totul e in zadar!
Nu! Am incercat si eu cu melodiile si nu e bine! Trebuie sa canti zilnic fragmente de melodii.Ai de lucrat pana la a canta o melodie intreaga.Bafta si nu te descuraja! :* >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut lifeisshit...eu cred ca daca vrei sa ai voce trebuie sa fii in postura de cat de cat bun eu ti-as sugera sa faci karaoke pe net! andra colt de suflet eu am facut exerciitii pe ea! incearca sau canto canto!winking