| DeeaAndreea234567 a întrebat:

Am urgenta nevoie de un salon la care se fac piercing-uti din Bacau. Implinesc zilele astea 14 ani si vreau sa ma duc cu mama si sora mea sa-mi fac un piercing in limba

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Halal de mama ta daca este de acord cu asa ceva la 14 ani ai tai. Cred ca iti va da flori cand nu vei mai fi virgina.

| Andreeush a răspuns:

Mama ta e nebună laughing cum să îți dea voie la 14 ani cu pirce in limbă. Dacă aveai 16 ani mai ziceam că merge.

| RainmakerX a răspuns:

E dezgustator. #nusuntmos

| DeeaAndreea234567 explică:

Puteti va rog sa nu ma mai criticati? Mama ma lasa pentru ca am rugat-o foarte mult timp si a vazut ca eu chiar imi doresc asta