| iubire_3980 a întrebat:

Am vazut baton de cafea impotriva ridurilor
dar am uitat cum se numeste, se da in jurul ochilor este subtire
stie cineva are poze sau cum se numeste plz

Răspuns Câştigător
| Marii a răspuns:

Garnier caffeine eye roll-on. http://www.healthyoptionsdirect.com/images/Garnier-Rollon.gif :)

2 răspunsuri:
| babyblue_8473 a răspuns:

E de la garnier. Caffeine roll-on se numeste si eu am avut este pentru cearcane de fapt big grin si nu e bun de nimic ba chiar le accentueaza pe moment. Nu are rost sa iti cumperi!

| Marii a răspuns:

@babyblue e chiar foarte bun. Pe mine m-a ajutat foarte mult.happy