| Clauditza a întrebat:

Am vazut foarte multe intrebari pe aicii cu subiectul JUSTIN BIEBER ce are asa special tipu asta? de ce fetele sunt asa inebunite dupa el? nu are vocea chiar asa stralucitavsi nici el nu e asa dragut CE VEDETI LA EL FRATILOR?

15 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

E destul de dragut happy trebuie sa recunoastem.

| Libelle a răspuns:

Mie nu-mi place deloc e prea copil...(fite) banuiesc

| Firefly a răspuns:

E adevarat pustiulica asa are cat de cat voce nu poti spune ca e afon insa obsesia fetelor pentru el e cam penibila. Sincera sa fiu cand vad copilitele de 12. 13 ani ca se hiperventileaza cand aud de Justie Bieber ma bufneste rasul...Si iti vine sa crezi ca unii chiar il numesc "barbat". Gluma buna

| LoveMusic a răspuns:

E drăguţ love struck
Cântă frumos love struck
Mie-mi place de el :X
Are 16 ani şi arată de 13 big grin
Dar e cool :X
Şi cui credeţi că-i pasă că îl urâţi?
aşa e. la nimeni!

| Ana a răspuns:

Mie nu-mi place deloc.

| User a răspuns:

E gangsta sau ma rog, vrea sa para, la fel ca tine
analfabet [banuiesc ca e], la fel ca... ma roglaughing
putzulan, la fel ca. whistling
are fani, la fel ca tine. ma rog, tu ai sclavilaughing

Ma voi sunteti frati?laughing

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Ii o chestiune de timp. Dupa se plictiseste lumea de el si gata, saracu baiat lasati-l sa se bucure si el o luna de succes.

| 1234567890_7534 a răspuns:

Heyy...pai daca credeti ca justin nu are talent asta inseamna ca nu credeti nici in Usher.Pt ca Usher l-a descoperit p Justin si la facut vedeta...Si imi plac mel lui.[app are un album intreg in cel mai tare top din U. S. A]si nu cred ca are nevoie sai fiti voi fanerolling on the floor. are deja prea multelaughing
Si credeti ca celor care le plac ii intereseaza ce credeti voi p bune acum[rolling on the floor]
Si are 16.si e cool...chiar arata de 16 nu de 13laughing...are inaltimeaa potrivita, corpul, fata, stilullaughing

| HardcoreCountry a răspuns:

E oribil. stiu multe fete care sunt inebunite dupa el...Eu il urasc...Are 16 ani si arata de 12.

| Clauditza explică:

@Bamboocha care ma rog iti e problema?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol laughing nici mie nu imi place de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci Justin Bieber in primul rand gusturile nu se discuta asta subliniez. E clar. Apoi sa stiti ca Justin merita apreciat deoarece la varsta lui are si el cateva melodii si sunt foarte faine. Mie mi s-a parut interesant modul prin care a ajuns el faimos: YOU TUBE. genial e chiar dragut dupa parerea mea si cred ca are o voce frumoasa :X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O coleg de-a mea ie inebunita dupa el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Credeti ca lui ii pasa ca voua nu va place de el? ei bine nu.si totusi fiecare cu gusturile lui.la 16 ani tiai dori sa ajungi ce a ajuns el. e dragut si are o voce minunata.

| summergirl25 a răspuns:

Hei,ai grija cum vorbesti de Justin, auzi!
Sa stii ca e talentat pustiul, chiar daca voi vorbiti asa despre el! Ma rog, gusturile nu se discuta!