| DeEuTzA_2553 a întrebat:

Am vazut ieri o chestie care m-a pus pe ganduri.
am vazut ca rihanna eminem lady gaga si mai multe vedete fac parte dintr-o conspiratie.
uitati-va pe youtube si scrieti "demascarea industriei muzicale"
ca rog spuneti-mi daca e adevarat

2 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Nu ma intereseaza daca sunt intr-o conspiratie sau nu.Ascult muzica lor daca imi place, nu o ascult daca nu imi place. Logic si simplu.

| anonimaa a răspuns:

Eu zic sa nu te iei dupa fiecare zvon. o fi adevarat sau nu dar...noi ii iubim pentru muzica lor si mai putin pentru cea ce se zice ca fac.
youtubu' baga multe strambe si scoate multe perle crezand ca vine cu ceva NOU care vezi doamne sa ne arate realitatea in schimb nu face altceva decat sa ne minta si sa ne orbeasca cu tot felul' de prostii.
sunt multi useri care din lipsa de ocupatie pun cap la cap niste replici, poze, clipuri, le intorc pe toate partile si le modifica cum au chef pana iese ceva ciudat si in defavoarea artistului si toate astea doar ca sa stranga peste 100000 de vizualitari.
minti bolnave.
xoxo