| RoooneyThePuf a întrebat:

Am vazut ieri o revista la un chiosc de ziaruri la 15 lei... avea cadou nu stiu ce exact. un gloss visiniu, un fard de obraz, cred si inca ceva.
Revista era cu ceva l`oreal. Stiti exact care e? si cand a aparut.Plss

Răspuns Câştigător
| sefata a răspuns:

Era revista GLAMOUR! cam in fiecare luna dau cadou cate ceva! Un fard de obraz un luciu de buze si o oja!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am loat eu o revista. Avea blush, luciu de buze si un lac de unghii. Revista se numeste InStyle. O gasesti in chioscurile de ziare...eu am cumparat-o din carrefour, de la magazinu' de reviste.:*:*