| tsunami11 a întrebat:

Am vazut in 2010 un film nu tot imi aduc aminte ca el sa transformat intr-un vampir ca sal opresca pe prietenul lui care a fost muscat si a devenit unul din ei.Imi mai aduc aminte ca era nsite oameni animale stiu doar ca conducatorul circului lo facut pe el vampir?

Răspuns Câştigător
| ThEKiDDuTz a răspuns:

Cred ca este vorba despre Saga amurg http://www.youtube.com/watch?v=BibMrPBlo_Q
Sarbatori fericite! :D

5 răspunsuri:
| tsunami11 explică:

Nu e Saga amurg latul e tottal diferit de saga amurg de la inceput ei doi erau prieteni buni si nu erau vampirii.

| tsunami11 explică (pentru ThEKiDDuTz):

E un film total diferit nu e asta.

| tsunami11 explică (pentru alabalaportocala01):

Gata l-am gasit is eu e asta filmul e fain si vroiam sal revad.Am dat funda iti dau doar vot.