| Decembrie a întrebat:

Am vazut la mai multi utilizatori de youtube ce incarca videoclipuri pun pe videoclip sa apara ceva scris gen : "Aboneaza-te pentru mai mult" dai click si te redirectiolneaza sa te abonezi la acel channel! Exact ca in urmatoru video : http://www.youtube.com/watch?v=CCHE9dfrFbY&feature=plcp

Spuneti-mi si mie cum fac asta va rog :D

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Daca ai cont pe ytb te poti abona la alti utilizatori. Adica de fiecare data cand posteaza ceva vei sti. Bafta!