| ZaKid a întrebat:

Am vazut la unii playeri de pe serverele de metin2 private ca pe langa cele 5 bonusuri, ( al 5-lea fiind cel adaugat cu marble ) mai adauga inca 2 in plus care mie imi apar cu alb big grin Vreau si eu sa stiu cum pot sa fac asta.

Răspuns Câştigător
| AdriaNNN a răspuns:

Ti-am lasat pe privat niste screenshot`s! Sper sa te ajute.
Acele bonusuri suplimentare pot fi adaugate de doua ori.
Pentru PV trebuie puterea vietii si pentru STR trebuie tarie.

2 răspunsuri:
| Nero a răspuns:

Aceste bonusuri apar doar pe anumite servere cum ar fi empiremt2
arata ca si celelalte obiecte de adaugat bonusuri dar sunt mai mici si au contur alb cu rosuwinking

| myself a răspuns:

Acele 2 bonusuri sunt bonusurile 6/7 si 7/7 (7 fiind nr maxim de bonusuri pentru fiecare item, in afara de bonusurile standard) aceste 2 bonusuri le poti pune cu acele carti sunt ca si cele pentru bonusuri normale(cele albastre) doar ca astea sunt cu rosu.Aceste 2 bonusuri pot fi oarecare, iti poate cadea si +max pv,pm, val atac, critica, etc.