| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Am vazut pe un pachet de tigari ca scria ceva de genul,, fumatul poate dauna calitatii spermeii si scade fertilitatea". Cum adica?

2 răspunsuri:
| lavynika a răspuns:

Adica scade fertilitatea, adica poti face mai greu copii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica parintii tai n-au fumat suficient si nici ai celora care au scris prostia asta. Astia sunt din categoria celor care au scris pe portiunile drepte de drum: Atentie! Nu depasiti! Puteti produce accidente. Eu as completa cu: "Atentie! Nu faceti sex! Pot iesi copii retardati. Dovada: Mesajele imbecile, rezultatul unor minti bolnave."