| Anablondyi a întrebat:

Am vazut unele poze facute in photoshop.(cred) ca erau alb negru, dar unele parti erau color.adica de exemplu esteo poza cu o fata langa un caine si tine un balon in mana si o bomboana, tot e facut alb negru dar balonul si bomboana sunt colorate big grin cum fac asa ceva in photoshop? sau se poate in photoshop?

1 răspuns:
| private09love a răspuns:

Buna!

Se poate face si in photoshop dar si in photoscape sunt mai multe programe. Uite poate te ajuta cu ceva:

http://lazar-horea.com/cum-sa-faci-poze-alb-negru-si-color-tutorial.html