| FlyingSparkle a întrebat:

Am viermi intestinali, cred ca limbrici si/sau giardia si nu pot sa scap de ei. ma mananca foarte tare, aproape de durere. am 13 ani. va rog, spuneti-mi cum scap de ei! sad

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Du-te la doctor!
Trebuie sa-ti dea un fel de medicament care ii omoara.

| Angeline a răspuns:

Zentel... ah...sau mai bine ai merge la medic, dar asta e medicamentul pentru viermi, si cel mai eficient e cel de baut happy

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Du-te la doctor sa-ti dea tratament.

| Maothecat a răspuns:

Sa mergi la doctor sa iti dea tratament

| Sadiss a răspuns:

Acu e o gluma dupa un banc. baga 20 de biscuiti si o cana de lapte in c*r timp de 5 zile. a 6 zi. baga doar 20 de biscuiti. cun o iesit intreband "lapte nu?" ii strivesti capu laughing
du-te la un doctor. el iti poate spune cel mai bine ce poti sa faciwinking