| anonim_4396 a întrebat:

Am visat că m-am măritat cu iubitul meu dar nunta nu a fost întocmai cum îmi doream, şi după nuntă am înţeles că nu voi fi fericită fiind căsătorită şi eram foarte tristă! Nu-mi imaginam viaţa căsătorită cu el...ce să însemne?

Răspuns Câştigător
| paceandlove a răspuns:

Nu inseamna nimic doar un vis prostesc nu inteleg de ce oamenii se incred numai in superstitii sau semne ce e dat de la Dumnezeu contezaa eu zic ca daca va iubiti mult sunteti predestinati sa fiti casatoriti:*

7 răspunsuri:
| Dayuuum a răspuns:

Nu cred ca are o semnificatie anume. Din cate stiu eu visele sunt practic opusul realitatii, deci poate insemna ceva bun. Dar oricum eu spun sa nu-ti bati capul cu asa ceva, visele nu iti prezic viitorul, stai linistita. Majoritatea sunt neinsemnate si pur si simplu la nimereala, nu-ti face griji. Fundita? happy

| paceandlove a răspuns (pentru Dayuuum):

Aici te contrazic visele mereu devin realitate

| Dayuuum a răspuns (pentru paceandlove):

Informeaza-te pe internet, visele nu devin mereu realitate precum ai invatat tu cand ai fost mica scumpo.

| paceandlove a răspuns (pentru Dayuuum):

INternet=locul ala unde sunt atatea c hestii pe care oamenii in liceu sa le incerce le citesc...frate sa lasam internetul traieste-ti viata e clar ca ai fost batut de soarta si scuze credca0s mai mare ca tinewinking

| Dayuuum a răspuns (pentru paceandlove):

Crede-ma ca stiu ce spun. Invata tu psihologie si intra pe net pentru ca sunt multe emisiuni psihologice legate de vise si alte chestii, deci nu ma contrazice

| paceandlove a răspuns (pentru Dayuuum):

Te contrazic crezi ce vrei parerea mea...auzi ce sarisi in capu meu l CINE e funda la mine sau la tine

| 12345Anonim a răspuns:

Hei,nu trebuie sa iti faci griji.Ai visat asta deoarece iti este frica sa nu te inseli in privinta lui. visul nu inseamna nimic, este doar reflexia temerilor tale