| elizabeth a întrebat:

Am visat ceva mai,, uratel" de dimineata cand am stat singura acasa si m-am pus iar sa dorm dupa ce parintii mei au plecat la serviciu, ceva care nu se leaga.nu pot spune cu exactitate ce pentru ca nu se intelege si m-am trezit cu o stare de frica (pentru ca in vis imi era frica). ce semnifica visele in care nu se leaga si nu se intelege aproape nimic? are de-a face cu gandurile mele? funda.

Răspuns Câştigător
| ɹαℓυ a răspuns:

Posibil ca in vise sa apara ceea ce iti este tie frica in realitate, sau la ce te gandesti tu in ziua respectiva.Nu iti face griji pentru ca ce ai visat tu nu se va intampla in viata de zi cu zi! Incearca sa uiti de acel vis urat si gandeste-te ca totul va fi bine!
*O zi buna in continuare! love struck