| Kely2820 a întrebat:

Am voie sa beau cola dacă am aparat dentar fix? Dacă nu, de ce?

Răspuns Câştigător
| coccy1 a răspuns:

Da, ai voie, dar iti recomand sa nu bei pentru ca Coca Cola este plin de toxine si chestii nesanatoase. Iar daca nu te refereai la Coca Cola ci la Cola ala normal la 1, 50 lei sau cat este... Este mai rau decat Coca Cola normal...

| Kely2820 explică (pentru coccy1):

Mulțumesc! După ce am pus întrebarea m-am gândit și la apa minerala ca 70% din ce beau e apa minerala și nu as putea sa ma despart de ealaughing

1 răspuns: