| Lovelymylove a întrebat:

Am vorbit cu colegi si cu prieteni si mi-au comandat pentru ziua mea un bichon, nu au vrut sa imi spuna decat ca e bichon si ca e alb nu stiu daca e fata sau baiat dar nu stiu ce nume sa ii dau...Daca e fata ma gandeam la Sara sau Tara iar daca e baiat Mickey... Vreau si eu sugestii

1 răspuns:
| KiddaTeChisaInFrezaBwa a răspuns:

Pentru fata : Casey, Betty, Ginny, Genny, Gusy, Gussie, Kelly, Jessy, Kennedy, Oxy, Any, Sasha, Asha, Axy, Bella, Belly, Bunny, Daisy, Inessa, Marlin, Maddy, Nelle, Nelly, Picky, Petty, Reia, Aisha, Rocky, Savanna, Linda.

Pentru baiat : Bobby, Rex, Azorel, Bruno, Grivei :]], Angelo, Caesar, Dodo, Gun, Haiduc, Lord, Kid, Kevin, Albush, Oaki, Oliver, Otto, Oxy, Puffy, Ron, Ruddy, Terry, Tess, Tico, Ted, Toto.

xD