| Andreeaa56830 a întrebat:

Am vorbit cu un baiat care m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si eu i-am zis ca mai vorbim dupa ce incepe scoala. de atunci am vb incontinu pana dupa ce a inceput scoala. acum nu ma mai baga in seama? ca sa cred? ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Xtadelo a răspuns:

Buna!
L-ai refuzat, iar acum el s-a saturat sa incerce straight face Daca nu te mai baga in seama insemna ca nu te-a iubit si ca nu insemni prea mult pentru el.
Lasa-l... nu merita happy
Multa bafta!

1 răspuns:
| Nebuneală a răspuns:

Heii happy
Cred ca i-ai spus ceva gresit sau te-a vazut cu un baiat si probabil s-a suparat. Ce pot sa faci, poti sa il intrebi pe el de ce v-ati distantat asa brusc. Sunt sigura ca o sa iti de-a o explicatie.
Sper sa iti rezolvi problema :*!