| Lariiiiiiiiiii a întrebat:

Am vrut sa imi pun pe pagina de profil de la hi5 o poza cu mine si am dat acolo la creaza un aspect de profil si pe cand am dat pe examinare, totul era alb. poza nicaieri. Dar si daca dau direct pe salvare tot asa se intampla. Ce trebuie sa fac ca sa imi pun o poza cu mine la profil?crying(

Răspuns Câştigător
| rockaholic a răspuns:

Cand atasezi poza...browse e si un buton. doua chetii de astea: ^ una peste alta. apesi pe ele si apoi dai examinare.