| anonim_4396 a întrebat:

Am vrut sa transfer si eu credit, 1 euro de pe o cartela cosmote pe alta si mi-a scris ca nu se poate efectua transferul pana nu reincarc. Mentionez ca sunt inca in perioada activa si credit am destul eu. 12 euro. Deci ce sa fac imi trebuie urgent.

1 răspuns:
| BigCode a răspuns:

De cate ori ai transferat credit?
Unele companii (si aici ma refer la Vodafone sigur) nu iti permit sa faci un numar mare de transferui de credit.
spre ex Vodafone permite 2 sau 3.
numarul pe care vrei sa transferi ar trebui sa fie tot Cosmote (posibil sa mearga si pe Frog dar nu sunt sigur)