| pufulik a întrebat:

Am windows 7 si de fiecare data cand vreau sa descarc ceva mi se restarteaza calculatorul. Din ce cauza si ce este de facut? pls help mecrying

2 răspunsuri:
| MiReLa_3183 a răspuns:

Poate ai antivirus.adica nah eu cand incerc sa scot ceva de pe net si e virusat acel prog. mi se restarteaza calc.altceva nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sursa, sau protectia procesorului la supraincalzire. Scoate carcasa PC-ului si, verifica interiorul, vezi sa n-ai mizerie multa (praf), coolerul procesorului sa nu fie ars, sau sursa de alimentare sa nu aibe condensatorii "pe drumul catre moarte". Vezi ce gasesti.