| georgikutzata a întrebat:

Am zio eu o intrebare:stiti ma duc sambata la o nunta si sunt domnisoara de onoare cred ca e pe 6 octombrie si nu stiu ce sa imi iau de imbracat nu am 10 ani vreau ceva mai de domnisoara dar sunt scunda si par de una de 8 crying sa imi iau pantaloni (nu vreau ) vreau si eu un sfat in legatura cu ce sa ma imbrac (nici impopotana ta nu vreau ) cat despre coafura as vrea si aici un miiiiiiic sfat :d voi da funda celui mai bun raspuns :*puppy dog eyes plzzzzzzzz HELP!

Răspuns Câştigător
| elisabethia a răspuns:

Poti sa-ti iei o fusta in carouri si o camasa.sau iti poti lua o rochie pe gstul tau, iar cat despre coafura mergi la un coafor si fa-ti bucle(acum toate coafurile cu bucle se poarta)

1 răspuns: