| cristinaanamaria a întrebat:

AntiJustLoOkingArOund, LittleTweety si madalina1 sunt una si aceeasi persoana! parerea mea! voi ce credeti? s-a dat de gol la o intrebare si si-a raspuns de pe acelasi cont

10 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Asta stiam demult. ceva nou nu aveti?

| Диана a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... thinking

| gya_8439 a răspuns:

Dah?

| chupachups1234 a răspuns:

N-am inteles nimic. Cum s-a dat de gol la o intrebare si si-a raspuns de pe acelasi cont? Da un link sa vedem.

| chupachups1234 a răspuns:

Ma nu stiu daca sunt, dar m-am uitat la intrebarile lui madalina1... vai de capu ei...

| chupachups1234 a răspuns:

M-am uitat pe conturi, si da, e aceeasi. Foarte foarte rar intalnesti pe cineva atat de obsedat. Si prost, ca odata ce e obsedat destept nu poate sa fie.

| g3orgy a răspuns:

Si eu sunt de aceeasi parere happy

| IePuRaSh●De●CiOcOlAtA a răspuns:

Plz da`mi linkul` sa vad si eu happy

| andreea_9470 a răspuns:

Aaa da.asa cred si eu

| cristinaanamaria explică:

Http://www.tpu.ro/......m-curge-s/
privit pe pagina 2 isi raspunde singura