| nousername2 a întrebat:

Anul acesta pe 21-12-2012 se zice ca e sfarsitul lumii si sa presupunem ca suntem in ziua aceea, care ar fi ultimul lucru pe care l-ati face?
Raspunsul care ma impresioneaza primeste fundabig grin

Răspuns Câştigător
| ema4ka a răspuns:

Cred ca mi-as imbratisa toate persoanele dragi mie... Le voi spune cit de mult le iubesc chiar de nu le-am spus acest lucru prea des.As spune ''Doamne, ma rog de ma iarta''. Si hoppp si sfirsitul vine...

5 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

As face un legamant cu Dumnezeu.

| EyeCandy a răspuns:

Mi-aș trăi viața în continuare! Nimeni nu are de unde să știe că e sfârșitul lumii doar Dumnezeu. În Biblie scrie că nici măcar Iisus nu știe când va veni acest moment și or ști cei de la știri ( sau cercetători ). Au mai zis odată chestia asta și nu s-a întâmplat.

Iar mai precis, în ziua aceea eu una, o să mă comport normal. la fel ca în toate celelalte zile.

| xRainyDay a răspuns:

Da siiigur.
Au spus de miliarde de ori că va veni sfârşitul lumii şi nu a venit.

Lucrul care l-aş face [ dacă chiar ar veni] ar fi să îmi iau rămas bun de la toţi pe care îi iubesc.

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Daca as fi sigur ca vine si as avea putin timp as face ce a spus ema4ka.

Daca as avea mai mult timp...as face ce mi-am dorit mereu cum ar fi sa sar cu parasuta sau sa fac banji de pe o stanca xD.(daca si prietenii vor sa faca aceleasi lucruri e mai bine pentru ca e distractia mai mare). Si inainte de "marele moment" as face ce a zis ema4ka.

Deci daca ar fi ultimele zile le-as trai la maxim happy.

(scuze pentru multi de "as" dar sunt cam adormit si nu am chef sa gasesc alte cuvinte laughing )

| AdyP20 a răspuns:

M-as urca pe cel mai mare munte posibil si as rade in hohote.