| SweetBabyGirl a întrebat:

Anul acesta trebuie sa ma hotoresc la ce liceu sa ma duc.Eu as vrea sa ma duc la Magearu dar nu stiu sigur ce sa spun.As vrea sa stiu cat mai multe licee cu profil economic/turism.Stiu de Xenopol si Vulcanescu.Si am uitat sa spun...am media acum in generala in jur de 9.30,depinde ce voi face si la examenele din vara.Deci,vreau cat mai multe licee va rog!(cu medii intre 8-8.50). Si inca ceva.Cu cat s-a intrat la Magearu in 2010?

Răspuns Câştigător
| membrugirl2010 a răspuns:

Cele mai bune economice/turism sunt KRETULESCU si MAGDEARU, astea am2 fiind in centru... U ai o medie mare, intri la astea fara grija sa intra cu 8, 40... De ce nu vrei sa dai la Lazar sau oricare alt liceu?
Ma rog... alegerea tabig grinhappy:*. Ai grija si invata ca sa treci cu brio testele Pisa.
noroc!
fundahappy?