| anonim_4396 a întrebat:

Anul asta se tine RMA-ul in Brasov si unii spun ca intrarea e pe baza de bilet altii ca nu. Stiu ca anul trecut cand s-a tinut la Craiova nu a fost nevoie de bilet. deci ce sa cred?

3 răspunsuri:
| Catenstein a răspuns:

Intrarea este libera la RMAhappy

| oMycutzzaVrajitoare a răspuns:

Eu una zic ca nu-ti trebuie bilet din cate stiu eu e o festivitate in aer liber tongue

| SomeoneWhoCares a răspuns:

Sincer.Nici eu nu stiu ce sa cred.La televizor fac reclama si la sfarsit anunta ca biletele pot fii cumparate de pe site, dar presupun ca daca stai dupa gardul acela mic care il pun ei e acelasi lucru si nu dai nici bain.
Orcum m`am interesat si biletele sunt doar 10 lei.acuma tu decizi daca dai bani sau nu.:*