| DeepInDarkness a întrebat:

Apoi deja am pus o intrebare de doua saptamani si o singura persoana a raspuns da nu a fost potrivit raspunsul...si in plus de asta cum primiti toti atatea funde si eu nu am primit nici una?

Răspuns Câştigător
| eu_1628 a răspuns:

Daca vrei sa primesti funde trebuie sa raspunzi corect la intrebari. daca tu esti singura care a raspuns primesti funda. cei care au multe funda inseamna ca au raspuns.winking

2 răspunsuri:
| DeepInDarkness explică:

Pai daa am raspuns de vreo doua trei ori prima si ce crezi Funda? nuuu

| Vizitiul a răspuns:

Adevarul este ca la 12 ani nu prea ai ce sfaturi sa dai, nu prea ai cum sa ajuti, decat foarte putin. Spun asta pentru ca nu posezi o experienta de viata cat de cat satisfacatoare pentru a putea ajuta cu un raspuns folositor pe cei nevoiasi. Si nu spun asta pentru a fi eu superior fata de tine. Si eu mai am multe de invatat! Nu fundele conteaza pe site, ci calitatea raspunsurilor.