| putzulica a întrebat:

Aq e ziua mea si as vrea sa dam dedicati si nu se aude de la microfon in boxe imi dati si mie linkul unui program care merge? mersi mult:*

7 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Ca lumea vrea sa-si auda numele-n microfon
Si banii curg de zici ca-i arunca de la balcon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ți trebuie niciun program, e chestie de setări, și dacă nici pe alea nu știi să le faci...

| dragutza a răspuns:

In primul rand, la multi ani si sa cresti mare!happy habar n-am intreaba pe altul cu linkul, eu nu stiu! incearca sa faci alceve, asculotati prietenii poate au niste sugestii bune pentru petrecere si va veti distra mai mult! succeshappy

| papatukjatlekjulk a răspuns:

La multi ani!happy

| Marry:X a răspuns:

Buna. La multi ani! Nu, nu am un link. Pa pahappy

| putzulica explică:

Draguza a iesit frumos... si pana la urma am rezolvat...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa se auda ce vb prin mik