| anonim_4396 a întrebat:

Ar arata bine un cuplu in care ea are aproximativ 1.57 cu tocuri si el peste 1.80?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer d.pe.d.v. estetic nutongue. dar sunt alte aspecte mult mai importante. daca iei sunt fericitzi impreuna si s iubesc nimic numai conteaza.

| juniper a răspuns:

Nuuu... ar fi prea ciudat si cam anormal, adica 1. 57 si cu tocuri si el cat o girafa, cam atat are si fretele meu.

| daniDeeDee a răspuns:

Ar arata cam ciudat. Parerea mea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu sunt pitica, am 1. 61 dar nu m-am intrebat niciodata chestia asta, am un verisor de 1. 97 si pe langa el arat ca o pisica, face jonglerii cu mine daca vrea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tocuri de 10 de centimetri? cred ca ar arata ceva gen legolas si gimlilaughing

| ioana181 a răspuns:

Ar arata mai bine dacat daca el ar avea 1. 57 si ea peste 1. 80 laughing.

| Frogie a răspuns:

Important as zice ca nu este aspectul fizic...bine, asta depinde de mentalitatea fiecaruia.pare un pic ciudat, dar sentimentele sunt mai importante decat orice alt lucru.