| misumisu a întrebat:

Ar fi bine la un test sa am fituica in penar? Daca da sau nu argumente. Dau vot si funda.

Răspuns Câştigător
| oollyyoo a răspuns:

Eu zic sa iti iei fituica, dar nu in penar ca te prinde imediat.Ar fi bine sa iti scrii pe telefon ce iti trebuie,si daca vine la tine ii zici ca te uitai cat timp mai e pana se termina ora, iar daca iti ia telefonul iti garantez ca ti-l va da inapoi la sfarsitul orei, sau la sfarsitul orelor! Bafta si succes la test!

4 răspunsuri:
| donciulaaa a răspuns:

NU MA ca tot tu o belesti dupa mai bine ia si invata

| Ananas2 a răspuns:

Nu e bine. a avut si un coleg si l-a prins profa`. nici nu a apucat sa scrie ceva laughing

| winchesters a răspuns:

Mai bine iti inveti. Asa mai ramai cu ceva. Daca ai ai fituica si te prinde iti pune direct 1 ...asa ca mai bine nu risca.

| herbalist a răspuns:

Eu cand aveam un test sau ceva aveam copiuta pe sub maneca si asa nu ma prindea niciodata baftathumbs up