| anonim_4396 a întrebat:

Ar fi bine sa avem ore de lucru manual in scoala,adica sa invatam indeletniciri practice,de exempluf,fetele,sa coase,tricoteze,sa gateasca, etc?

2 răspunsuri:
| Chelsea13 a răspuns:

Chiar mi se pare o idee foarte buna..Acum la scoala este numai teoriestraight face scrii incontinuu. Ar fi mult mai bine daca am face activitati in loc sa scriem fiindca oricum nu retinem nimic. Ar fi si distractiv. Am invata mai repede practicand. Fundita?

| Burlacu006 a răspuns:

Si mie mi se pare o idee superba decat sa stau ca prostu si sa scriu cate 6-7 ore mai bine asawinking