| lolica123 a întrebat:

Ar trebui ca maine sa ma vad cu un baiat pentru prima oara, a zis ca vrea sa mergem la cafenea, mie sincer nu-mi place..sunt prea populate, dar nici vremea nu e prea frumoasa de parc.
Mi-e rusine ca o sa ma incurc cand comand si o sa ma fac de ras, as vrea nu stiu, niste sfaturi.
Sper fara misto.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Anabela777 a răspuns:

Incearca ca atunci cand comanzi sa vorbesti suficient de tare si clar cat sa fii auzita de tipa de la cafenea dar nu si de tot localul. Incearca sa te relaxezi si convinge-te singura ca baiatului n-o sa-i pese prea mult daca te incurci in limba sau mai stiu eu ce. Iar daca te faci de ras cumva, razi singura de tine, eventual daca poti fa si o gluma pe seama ta si asa iesi din situatia jenanta.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asa timida esti? important e daca esti atrasa de el fizic,daca e chimia aia intre voi,nu unde sunteti, daca asta se simte in cateva secunde, daca nu esti atrasa asta e, next, esti fata tu esti vocea naturi

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te incurci cand comanzi?
Ce ai. putea incurca cand ceri un ceai, cafea sau suc?

| Jannah a răspuns:

„ Buna ziua, doresc si eu o cafea cu lapte "

esti capabila sa comanzi? pune-l pe baiatul cu care te vezi, daca si el e la fel...