| andreeaeml1200 a întrebat:

Ar trebui sa imi fie rușine sa umblu cu un baiat care a vorbit si care a fost cu multe fete din oraș? Cum e si invers si se plang unii baieti că le ar fi rusine sa umble cu o fata pe care au avut o mulți baieti.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca vrei sa ramai fata batrana, da, ar trebui sa-ti fie rusine.

| andreeaeml1200 explică (pentru darrio2007):

De ce zici?

| darrio2007 a răspuns (pentru andreeaeml1200):

Pentru ca asa este viata.
Baietii vorbesc, sau si mai mult, cu alte fete, pana gasesc persoana potrivita pentru o relatie. Daca astepti ca baiatul cu care vei avea o relatie, sa fii prima fata la el, vei cam astepta mult si bine.

| Violleta2022 a răspuns:

Rusine nu, doar scarba, fiindca-i probabil genul de curvar care sare din pasarica in pasarica, tu fiind acum doar o victima, pe acre urmareste sa o aiba la pat, duap acre sa te paraseasca.
Cu asemenea baieti nici nu ar trebui sa-i vrei in viata ta, ca-s ca si prostituatele, folosite de toti si apoi aruncate.

| LisaJulie a răspuns:

Nu! Cui îi pasa ce zice lumea, toți în ziua de azi bârfesc și judeca! Poți sa ieși cu cine vrei

| Giulia911 a răspuns:

Depinde ce le-a făcut acelor fete, dacă le-a... atunci da! happy

| Kiran a răspuns:

Nu este vorba despre rusine ce ai descris mai sus, ci mai degraba este o avertizare ca acea persoana nu sta mult intr-o relatie.