| Emila114 a întrebat:

Arată frumos pentru o fată de 14 ani să poarte niște ghete cu toc (nu e nici mare dar nici mic) la o zi de naștere la un restaurant? Sau vă arată haios?

3 răspunsuri:
| annonimaaaa555 a răspuns:

Este foarte normal, deoarece nu ai purta în fiecare zi. Asa la evenimente e frumos

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Nu stim cum arata ghetele, dar un toc la o petrecere e ok. Sa nu fie toc cui! Tocuri cui mai tarziu, dupa 18 ani!
Nu e ok sa mergeti la scoala cu tocuri!

| Violleta2022 a răspuns:

Categoric NU!
Un copil de 14 ansiori nu trebuie incurajat sa-si distruga piciorele purtand incataminte de femei cum nici nu poate pirta machiaje sau unghii false.
Este totusi un copil mic!