| xxxgirl a întrebat:

Aratati-mi niste poze cu sutien normal si unul cu push-up, sa fie pe manechin si nu numai! Funda pentru cele mai multe detalii si poze!:*big grin

2 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Push up:

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Normal;;)

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Detalii;;)

Mult cunoscutele sutiene push-up au "revolutionat" articolele de lenjerie intima, fapt pentru care au devenit cele mai dorite si cumparate tipuri de sutiene. Ele sunt preferate in special de femeile cu sanii mici, ce au descoperit ca purtarea unui sutien push-up te poate face sa arati extrem de sexy si feminina si ca, de asemenea, poti purta bluze/tricouri decoltate fara nicio grija.
Sutienul push-up, datorita felului in care este croit, ridica sanii si ii impinge spre mijloc, creandu-se un decolteu mai amplu, mai rotund si mai seducator. Diferenta dintre unul de calitate si unul ieftin o face faptul ca primul va crea o iluzie naturala de lifting/marire, in timp ce al doilea il va ridica sanii mult prea sus, vulgarizand astfel decolteul.
Sutienul push-up este construit astfel încât să ridice sânii și să-i apropie, în felul acesta înfrumusețând decolteul. Cele mai multe sutiene push-up conțin niște suporți realizați din burete sau material textil, dar sunt unele modele care conțin cupe umplute cu silicon. Diferența majoră între un sutien normal și unul push-up e plasarea bureților sub sâni, astfel încât aceștia să fie ridicați și împinși înainte.

Iar sutienul normal, e doar pentru nu a nu se vedea urât prin haine, sau. pentru a nu.i lăsa să atârne;;).

| idcatalin a răspuns:

Uite aici multe sutiene push up:

http://www.lenjeriecadou.ro/......rapida.php