| bianca_4393 a întrebat:

Are ceva daca imi intind parul o data pe saptamana?

Răspuns Câştigător
| Alesssya a răspuns:

Nu are nimic. Dar recomandat ar fi sa folosesti si un ulei special de par pe care sa il aplici inainte sa incepi sa iti intinzi parul!

| carmy31 a răspuns (pentru Alesssya):

Da`dar`depinde`si`la`ce`grade`si-l`intinde...ca`daca`si-l`intinde`la`mari`grade`si-l`arde

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti-l intinzi cu placa nu este deloc sanatos pentru par. Ti-l arde.Mai bine lasa-l asa cum ti-a fost dat, vei fi mai naturala.

| onutzaskumpik a răspuns:

Pai daca folosesti placa de par in timp oricum ti se arde parul, la tine ti se va arde mai repede, incearca sa nu o folosesti asa de des...