| eusnualta_8950 a întrebat:

Are ceva daca o fata 15 ani mai exact pentru prima data a tras pe nas > ex :heroina. si a lesinat straight face?

9 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Daca vreti senzatii tari, stati la 2-3 m de un perete si va repeziti spre el, cu capul inainte. Este mai sanatos decat orice droguri. straight face

| lovenotsex a răspuns:

Cum poti fi asa de idioata sa tragi pentru prima data heroina?! Interesant sa zica mersi ca n-a murit. Ii clar daca ea pentru prima data a tras pe nas heroina. Sfatul meu este sa nu mai ia nimic niciodata ca nu se mai opreste, daca dorinta a fost asa mare la prima incercare. S-a dus viata ei daca mai trage o data.

| rosto a răspuns:

Sunteti tampiti la cap? Cum sa ii dai heroina mai fata? Tu nu iti dai seama ca isi distruge viata? Feriti-va de heroina, morfina, cocaina, ketamina ca de dracu, intelegi? Va distrugeti viata! Daca tot vreti, incercati iarba dar heroina cred ca este drogul mortii, chiar atat de idioti sa fiti?

| RobertClaudiu a răspuns:

Este foarte normal sa stii ca nu esti nici prima nici ultima care a patit
nu absolut toate sunt rezistente

| RobertClaudiu a răspuns:

Este normal sa fie asa nu esti prima si nici ultima care pateste nu orice om este la fel de rezistent la chestii din astea

| Laryysuka a răspuns:

Hm...
nu stiu ce sa zic straight face...
nu e bine deloc!
ar fi bine sa mearga la medik...
si sa numai faca niciodata asa ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da are, isi distruge viata.Simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E fff rau, adka doar heroina era bine sa ia si ea heroina viagra cocaina hahis marijuana extasy is multe altele da hroina e drogl saracului\1\\\\\\m. u. i. e. 1

| dansken a răspuns:

Heroina e un drog puternic, e destul de normal sa lesine, mai ales fata fiind (de obicei au o constitutie mai fragila).