| aragonas a întrebat:

Are cineva cont pe empiremt2 mai ales server cronikal? Daca da lasati idul de mess

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un sura de 95 pe skillurile pe arme, ninja archer lvl 92, ninja blader lvl 99 gradbun
y! m:smokeflow73

7 răspunsuri:
| andreas98 a răspuns:

Si Eu Caut Care Vrea Sa Imi Dea Contact Mee Andreas.pk98

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu
spidermanloaded@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am pe cronikal lvl 98 war, corp. ti-l dau daca imi dai un link sa descarc empiremt2(cronikal) id : cosmynzaragoza
big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu cautama la id mihaita.pascariu big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin am un warior de 92 daca vrei til dau big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are cineva un cont pe empiremt2 pe cronikal

| inutsu a răspuns:

Am eu un war de 92, king2 arme de 88, 90+9 1,7kkk
id:hitmmann_boy_10