| Aenoenienanonim a întrebat:

Are cineva idee daca are Eminem vreun concert in Romania in 2011?

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu are, s-ar fi aflat deja.

| Rukhsandra a răspuns:

Daca ar veni as fi cea mai fericita dar n-am auzit nimic;(...as da orice sa vad un concert de-al lui live o data in viata...macar o data in viata

| BiancaW a răspuns:

Am auzit ca ar fi un concert la Bucale, pe 27 iulie, dar mi se pare putin probabil.sad

| DianaaaD a răspuns:

Cica intr-adevar ar veni cu Lady GaGa vara asta, dupa 25 iulie, s-a spus, dar in ziua de azi Romania e ca si un cartier uitat sin Detrit, ca tot vorbim de Eminem. Ar fi super sa vina! As da buzna in culise doar sa iau un autograf si sa fac o poza cu el!laughing Serios! Asa ca sa speram ca nu si-a schimbat planul big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vrea noi sa vina, e idolul meu. n`o sa vina niciodata in Romania el... din pacate, dar am sa ma duc in orice tara din europa sa-l vad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit cum ca ar veni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miam placea sa il vad. E si idolul meu, dar nimeni nu mai stie de Romania... Eu as plati si 2 milioane sa il vad...